RU

Литвин видав зарплату нардепам тільки за роботу в комітетах

05.10.2009, 14:46

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин повідомив, що депутати отримали зарплату тільки за свою роботу у комітетах і фракціях протягом непленарних тижнів. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, нагадав, що згідно із його розпорядженням, зарплата депутатам не нараховується за той період, коли парламент має працювати у пленарному режимі, але не працює через блокування трибуни.

В.Литвин відзначив, що коли депутати працюють у комітетах, фракціях або округах, документи на нарахування заробітної плати подають комітети або фракції. "Не буде голова Верховної Ради бігати і перевіряти цифру, чи був депутат на засіданні комітету. Стоїть цифра 8 (показник відвідуваності - ред.), чи не стоїть", - сказав він.

За словами В.Литвина, комітети і фракції подали у бухгалтерію документи, відповідно до яких всі депутати були присутні на засіданнях комітетів і брали участь у роботі фракцій. "Я після цього підписав ще одне розпорядження про те, що коли Верховна Рада засідає у пленарному режимі, дані на нарахування зарплати надає безпосередньо система і люди, які безпосередньо працюють у залі. Відповідно за ті дні, коли Рада повинна була працювати, але не працювала в пленарному режимі, зарплата не нараховується", - сказав В.Литвин.

Таким чином, за словами спікера, депутати отримали зарплату тільки за свою роботу в комітетах і фракціях протягом непленарних тижнів. І якщо вони стверджують, що отримали зарплату за вересень повністю, значить вони не рахуються свою депутатську зарплату, і для них ці кошти не є основним чинником підтримки життєдіяльності.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини