RU

Литвин судиться з Мельниченком

30.03.2011, 11:00
Литвин судиться з Мельниченком - Фото
5cbfdd3e269e196f0ca7a6ddbadf57a5.jpg

Литвин судиться з Мельниченком

Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото) знову подав до суду позов до екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка про захист честі і гідності і відшкодування морального збитку. Про це пише газета "Коммерсант Украина".

Подібний позов В.Литвина вже був задоволений Десн’янським райсудом Києва 17 січня 2006 року. Тоді М. Мельниченка зобов'язали спростувати заяви про причетність спікера до вбивства Георгія Гонгадзе і вибачитися за заподіяний йому моральний збиток.

За даними видання, у позові, поданому до Деснянського районного суду Києва 1 березня, В.Литвин констатує, що присудження п'ятирічної давності так і не було виконано, а "Мельниченко М.І. продовжує поширювати недостовірну інформацію про Литвина В.М.".

Як приклад такої інформації наводиться висловлювання М.Мельниченка 2009-2010 років, поширене ЗМІ: "Замовником вбивства Георгія Гонгадзе є голова Верховної ради Володимир Литвин", "У Литвина руки у крові", "Від Кучми і Литвина стільки смертей, що ще трохи, і вони захлинуться кров'ю загиблих людей, які пов'язані зі справою Гонгадзе і з моїми записами".

"Це висловлювання має надто негативний характер, впливає на формування у широкій громадськості помилкової думки про Литвина В.М., порочить його честь, гідність і ділову репутацію, завдали морального збитку, - стверджується у судовому позові. - Інформація, викладена Мельниченком М.І., не відповідає дійсності і нічим не підтверджена".

Спікер просить суд визнати інформацію, висловлену М.Мельниченком, неправдивою і такою, що порочить його честь і гідність, зобов'язати екс-майора спростувати її на прес-конференції, публічно вибачитися і заплатити 1 грн. компенсації морального збитку.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства журналіста Г.Гонгадзе.

Днями екс-майор Держохрани Микола Мельниченко чергового разу заявив, що має у своєму розпорядженні докази причетності нинішнього спікера парламенту В.Литвина до "справи Гонгадзе". "Але розкривати не стану. Адже мої противники чекають такої інформації, щоб знати, до чого готуватися. Але я серйозна людина і даремно словами не кидаюся. Таким був завжди, зі мною вважалися і на службі", - зазначив він.


Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини