RU

Литвин ще раз спробує ввести у Раді сенсорну клавішу

17.03.2011, 11:50
Литвин ще раз спробує ввести у Раді сенсорну клавішу - Фото
8625b3f027508a9e8edf54707498f433.jpg

Литвин ще раз спробує ввести у Раді сенсорну клавішу
Верховна Рада України відправила на доопрацювання проект постанови про голосування за допомогою сенсорної клавіші. Таке рішення підтримали 254 народні депутати: 177 регіоналів, 1 бютівець, 2 нашеукраїнця, 25 комуністів, 17 депутатів групи "Реформи заради майбутнього", 20 від Блоку Литвина і 12 позафракційних.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава ВР Володимир Литвин (на фото) пообіцяв сьогодні ж внести проект змін до регламенту Верховної Ради України. "Я сьогодні внесу і зареєструю проект закону про внесення змін до регламенту Верховної Ради України", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, раніше, докладаючи рішення Комітету з питань регламенту і депутатської етики, його глава Володимир Макеєнко заявив, що, на думку членів комітету, для введення нової системи голосування необхідно прийняти зміни до регламенту Верховної Ради.

Сьогодні Верховна Рада відмовилася вводити систему голосування сенсорною кнопкою. За проект постанови про введення реєстрації народних депутатів України і фіксації результатів їхнього персонального голосування за допомогою сенсорної клавіші N8218 загалом проголосували 222 народні депутаті з 226 необхідних: 10 регіоналів, 92 бютівця, 51 депутат від НУНС, 25 комуністів, 12 депутатів групи "Реформи заради майбутнього", 20 від Блоку Литвина і 12 позафракційних.

Раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляв, що регіонали підтримають проект про введення "сенсорної клавіші". "Ми працюємо над тим, щоб посилити нашу дисципліну, і більшість наших депутатів схиляється до того, що ми зобов'язані працювати на пленарних засіданнях у Верховній Раді. І Володимир Михайлович… Голова Верховної Ради має право підготувати відповідний проект постанови, ми його розглянемо, і я думаю, що в тій редакції, в якій ви його запропонували… Я думаю, що це абсолютно розумна редакція. Єдине - щоб система сама працювала… Ми думаємо, що фракція його підтримає", - сказав він.


Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини