RU

Литвин просить створити комісію з розслідування діяльності Нацбанку

18.12.2008, 10:47

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин доручив парламентському Комітету з питань фінансів та банківської діяльності до 12:00 сьогоднішнього дня підготувати узгоджений проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності Національного банку України. Про це спікер заявив, реагуючи на пропозицію народного депутата від БЮТ Олега Ляшко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин відмітив, що таких проектів постанов зареєстровано декілька, і доручив підключитися до роботи над узгодженим проектом Регламентний комітет ВР, щоб уникнути неточностей у формулюваннях.

За словами В. Литвина, в проекті постанови потрібно зафіксувати доручення НБУ від Верховної Ради вжити невідкладних заходів, "щоб була чітка і зрозуміла політика в цьому питанні".

Спікер погодився з пропозицією заслухати звіт ТСК у вівторок, 23 грудня. Він підкреслив, що ситуація з курсом надзвичайно складна, і чотирьох днів комісії і Нацбанку було б досить для того, щоб відпрацювати це питання.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів виступала за те, щоб заслухати звіт глави НБУ Володимира Стельмаха в стінах парламенту, але тільки разом із звітом Прем'єр-міністра України Юлій Тимошенко. Депутати домовлялися саме про спільний звіт глави НБУ і глави уряду. "І якщо спікер відійде від цієї домовленості, він буде неправий", - заявив учора "регіонал" Олександр Єфремов.

Фінансова криза: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини