RU

Литвин просить Раду до четверга виділити на вибори ще 8,5 млн. грн.

21.09.2010, 17:30

Верховна Рада має виділити 8,5 млн. грн. на проведення місцевих виборів не пізніше четверга. Про це заявив спікер Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Литвин наголосив: "Я прошу комітет (Комітет Верховної Ради з питань бюджету, - ред.) розглянути. У четвер ми повинні обов'язково визначитися із рішенням".

Сьогодні на ранковому пленарному засіданні Верховна Рада включила до порядку денного сесії проект змін до Держбюджету на 2010 рік (щодо фінансування чергових місцевих виборів) N7142. За це проголосували 245 народних депутатів.

Нагадаємо, ініціатором збільшення фінансування місцевих виборів-2010 виступив Кабінет Міністрів Микола Азарова. За підрахунками Центральної виборчої комісії, додаткова потреба у коштах на вибори становить 8 млн. 531 тис. грн.

Загалом місцеві вибори коштуватимуть державі 1 млрд. 321 млн. 305 тис. грн. До того ж, за інформацією Мінфіну, в Держбюджеті під бюджетну програму "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" закладені витрати у 1 млрд. 40 млн. 500 тис.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини