RU

Литвин просить депутатів терміново узаконити роботу Верховної Ради

30.11.2009, 14:05

Спікер Володимир Литвин просить депутатів розглянути закон "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" N5264, який Президент ветував і повернув до парламенту. Про це В. Литвин заявив на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин наголосив, що цей документ є на порядку денному на вівторок. "Історію ви знаєте, рішення КСУ вам відомі, і в зв'язку з тим, що профільний комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради України розглянув зауваги Президента України, нам необхідно терміново розглянути цей закон у сесійній залі і ухвалити рішення Верховної Ради України. Очевидно, це питання організаційного характеру, яке не потребує особливих дискусій, а потребує демонстрації волі Верховної Ради України", - зазначив спікер.

Нагадаємо, в п'ятницю Конституційний Суд України визнав не відповідними Конституції України Закон "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" від 4 вересня 2008 року і Регламент Верховної Ради від 19 вересня 2008 року. КСУ вирішив, що відсутність під текстом закону, прийнятого за результатами повторного розгляду, належної дати і підпису нинішнього голови Верховної Ради є порушенням відповідно до ч. 4 ст. 94 Конституції України процедури вступу в силу.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини