RU

Литвин пророкує парламентським силам втрати

11.09.2008, 12:13

Лідер Народної партії, народний депутат Володимир Литвин вважає, що жодна парламентська сила з нинішнього політичного конфлікту не вийде без втрат. Водночас, на його переконання, виходом з цієї ситуації може стати мораторій на подальші дії, які унеможливлюють або віддаляють проведення діалогу. Про це політик заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, В. Литвин сказав: "Очевидно, що жодна сторона, жодна парламентська політична сила з цього конфлікту не вийде без втрат. Я впевнений, що виходом із цієї ситуації може стати мораторій на подальші дії, які унеможливлюють або віддаляють проведення діалогу".

Крім того, за словами нардепа, розв'язанням цієї проблеми є організація своєрідного "круглого столу" за участю Президента, Прем'єр-міністра, парламентських фракцій для того, щоб публічно узгодити всі моменти, що призвели до політичної війни.

Парламентар також зауважив, що, виходячи з мовчання або, навпаки, активної риторики політичних "акторів", потрібно зробити висновок, що "у них немає впевненості у своїх діях". "Вони не переконані в їх правильності. Звідси виникає нервова реакція. Її можна зупинити, реалізовувавши ті пропозиції, які ми оприлюднили у своїй заяві", - висловив упевненість В. Литвин.

"Інакше треба чесно зізнатися в незмозі знайти компроміс і почати "гнати" всіх на вибори, які дорого коштуватимуть людям. Однак на багато дорожче обійдуться країні ця невизначеність та втягування України в болото, з якого виходу вже не буде", - підсумував партієць.

Детальніше - в інтерв'ю В. Литвина

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини