RU

Литвин пропонує зберегти українців від "від фізичного вимирання"

27.11.2008, 12:47

Перебуваючи у Тернополі, лідер Народної партії, народний депутат Володимир Литвин заявив, що національною ідеєю для України має стати збереження українського народу. Насамперед, за його словами, це має бути "збереження від фізичного вимирання".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народної партії, В.Литвин зазначив, що українці повинні організувати ефективне функціонування економічних інститутів у власній державі. "Ми повинні забезпечити ефективну і справедливу економічну і соціальну системи", - сказав лідер Блоку свого імені.

В.Литвин також наголосив, що під збереженням українського народу розуміє і те, що "ми повинні зупинити зубожіння і моральну деградацію людей". "Необхідна духовна основа, без якої ми не можемо говорити про здорову націю", - впевнений нардеп.

В.Литвин вважає, що українці повинні таким чином влаштувати своє життя, щоб кожна людина була впевнена: "щоб з ним не трапилося, держава, передусім, потурбується про збереження його честі і гідності, захистить його життя і здоров'я".

На думку парламентарія, турбота про кожну людину і народ взагалі має стати об'єднувальною метою для всіх регіонів і різних політичних сил. "Я переконаний, що така національна ідея буде сприйнята людьми з розумінням, незалежно від того, де вони проживають: або на Сході, або на Заході, Півдні, або Півночі України. Це те, що сьогодні треба всім нам для того, щоб Україна ствердилася як держава, а ми ствердилися як великий український народ", - підсумував В.Литвин.

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини