RU

Литвин пропонує скоротити виборчу кампанію окремим законом

07.07.2009, 14:37

Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує ще на цій сесії скоротити президентську виборчу кампанію з 120 до 90 днів, а інші зміни до Закону "Про вибори Президента України" вносити після 1 вересня. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Литвин наголосив: "Я підготував такий проект. Я думаю, що за будь-яких умов його варто б прийняти. Я зареєструю його сьогодні, а потім ми вже будемо допрацьовувати цей закон, щоб не бути скутими у часі. Оскільки, якщо ми будемо обмежені у часі, і прийняття закону буде вимагати якнайшвидше, ви ж розумієте, що ніякого рішення не приймуть. Оскільки Президент, швидше усього, ветує цей закон, і питання подолання вето можна буде розглядати тільки у вересні, тоді, коли фактично стартує передвиборча кампанія (згідно із чинним Законом, який відводить на кампанію 120 днів, - ред.), і невідомо буде, згідно з яким законом ми працюємо".

Нагадаємо, пункт про скорочення виборчої кампанії міститься і в законопроекті про внесення змін до Закону про вибори Президента N474, прийнятий парламентом за основу. Якщо законопроект буде прийнятий, що термін виборчого процесу буде скорочено з 120 до 90 днів. Однак коли це станеться, невідомо - документ спровокував дуже активні дискусії політиків. На думку ряду депутатів, документ дає можливість організувати масштабні фальсифікації під час майбутніх виборів Президента України.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини