RU

Литвин пропонує швидко змінити Регламент Ради

04.10.2010, 11:50

Глава Верховної Ради Володимир Литвин пропонує внести зміни до Закону про Регламент ВР у зв'язку з поверненням до редакції Конституції 1996 року без процедури двох читань. Про це він заявив сьогодні під час засідання погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин уточнив: у зв'язку з рішенням КСУ про те, що чинною на сьогодні є редакція Конституції 1996 року, парламенту завтра необхідно буде прийняти проект постанови, що доручає комітетам Верховної Ради проаналізувати, які зміни треба буде внести до чинного законодавства. Ключовими спікер вважає Закон про Кабінет Міністрів і про Регламент Верховної Ради.

В.Литвин нагадав, що зміни до Закону про Кабмін вже схвалені урядом, нині у парламенті йде робота над проектом змін до Закону про Регламент. Як тільки він буде готовий, його необхідно буде прийняти невідкладно, без процедури двох читань. "Але треба буде внести зміни тільки до частини, пов'язаної з новими конституційними реаліями, а не намагатися одномоментно вирішити всі ті питання, які треба буде вирішувати іншим шляхом і в інший час", - сказав він.

Крім того, на думку В.Литвина, необхідно створити спеціальну комісію Верховної Ради, яка зайнялася б аналізом законодавчих актів і питань їхнього приведення у відповідність до Конституції 1996 року. В.Литвин пропонує очолити цю комісію Першому віце-спікеру Адаму Мартинюку.

Керівника апарату Верховної Ради Зайчуку спікер попросив забезпечити нардепів Конституцією 1996 року в кількості 450 примірників.

30 вересня Конституційний Суд України скасував політреформу і поклав на органи влади обов'язок привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Конституції від 1996 року в редакції, яка існувала до внесення змін від 8 грудня 2004 року.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини