RU

Литвин пропонує парламенту заслухати Ющенка і Тимошенко

20.11.2008, 11:43

Володимир Литвин пропонує заслухати у Верховній Раді Президента України Віктора Ющенка і Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. Про це він заявив сьогодні під час виступу з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що без консолідованої позиції ВР і Кабміну, а також розуміння необхідності спільної діяльності з Президентом жодних конструктивних рішень бути не може. "Що маємо зараз? Президент весь у минулому, уряд весь у війні, Україна в тотальній кризі. Все, що відбувається, - це спільними зусиллями віднести Україну на цвинтар, всім разом, а по дорозі назад хтось думає, що щось прихопить, не розуміючи, що з цвинтаря не можна нічого брати", - наголосив він.

За словами В.Литвина, треба запросити Президента і Прем'єр-міністра в парламент і послухати, в якому стані зараз перебуває Україна. Крім того, треба попросити главу держави виступити з посланням до українського народу і розповісти про ситуацію в країні, а Прем'єру запропонувати подати пакет антикризових заходів, які зокрема включатимуть переформатування складу уряду.

В.Литвин закликав депутатів не оголошувати перерву, а продовжувати розглядати законопроекти. "Давайте виявимо колективну волю хоч би з інстинкту самозбереження", - сказав він, додавши: всі чекають моменту, коли на ВР можна буде повісити замок.

Досьє на Володимира Литвина>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини