Литвин прогнозує закриття сесії Ради вже завтра

09.07.2008, 11:18

Лідер однойменного блоку Володимир Литвин вважає, що друга сесія парламенту може бути закрита вже завтра. Про це він повідомив сьогодні журналістам.

Як повідомляє ко

Лідер однойменного блоку Володимир Литвин вважає, що друга сесія парламенту може бути закрита вже завтра. Про це він повідомив сьогодні журналістам.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин, зокрема, підкреслив: "Сьогодні, я так розумію, не буде працювати Верховна Рада. А завтра зроблять те ж саме. І завтра вже можна буде за один день до календарного завершення її (сесію - ред.) закрити".

За словами В. Литвина, зараз ті, хто представляє владу, обрали тактику недопуску розгляду яких-небудь питань. При цьому він вважає, що це робиться не через побоювання можливої відставки уряду. "Очевидно, що немає сьогодні, по-перше, голосів для відставки, а по-друге - що буде після відставки? Сьогодні він (уряд - ред.) хоча б ходить до Верховної Ради, а тоді взагалі перестане ходити і буде виконуючим обов'язки", - підкреслив депутат і додав, що сьогодні у народних депутатів немає бажання приймати Держбюджет і голосувати за запропоновані Президентом законопроекти. "Ви знаєте, що левова частка коаліції не сприймає новацій і пропозицій Президента", - додав В. Литвин.

Нагадаємо, сьогодні фракція БЮТ продовжила блокування трибуни Верховної Ради.

Досьє на Володимира Литвина >>>

Довідка про Блок Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами