RU

Литвин повідомив про підготовку Указу про розпуск Верховної Ради

03.04.2009, 16:48

Голова Верховної Ради Володимир Литвин має у своєму розпорядженні інформацію про те, що Президент України Віктор Ющенко готує Указ про розпуск парламенту. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин уточнив, що у Верховній Раді немає своєї служби безпеки чи якоїсь іншої структури, яка б займалася розвідкою. У цьому випадку виходить виключно з інформації, що є у нього.

У своїх висновках В.Литвин спирається на вимоги однієї із суддів КСУ до Ради надати інформацію, яку та надавати не зобов'язана. "Дайте, наприклад, списки, дайте підписи. Конституційний Суд не розслідує юридичні факти. Конституційний Суд звіряє на відповідність Конституції. Тому абсолютно очевидно, що шукають якісь пристойні підстави", - сказав він.

Нагадаємо, вчора народний депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов закликав Президента В.Ющенка добровільно скласти з себе президентські повноваження, попередньо підписавши Указ про розпуск Верховної Ради. А сьогодні Президент заявив, що готовий оголосити про проведення дострокових президентських виборів, якщо вони будуть проведені одночасно із достроковими парламентськими виборами.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини