RU

Литвин обіцяє завтра дебют і екзамен одночасно

02.06.2010, 16:40

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що завтрашній день стане дебютом і екзаменом влади у питанні голосування за системні законопроекти. Про це він заявив сьогодні під час другого засідання комітету з реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин, звертаючись до Президента України Віктора Януковича, зазначив, що треба змінювати практику, що склалася у парламенті, коли 90% із законопроектів вносять самі депутати і лише 10% - інші суб'єкти законодавчої ініціативи. "Хоч маю сказати, Вікторе Федоровичу, останні декілька місяців ми кожний пленарний тиждень розглядаємо близько 50 питань. Це дуже багато, і це свідчить про те, що у нас вже є критична маса для того, щоб ми перейшли до прийняття системних законів", - сказав спікер.

За словами В.Литвина, завтра у Верховній Раді планується розгляд нового закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України. "Я думаю, що за великим рахунком завтра буде дебют влади, екзамен у плані розгляду засад зовнішньої політики і закону про судоустрій та інших системних рішень", - зазначив В.Литвин. Він наголосив, що усі ці рішення визначатимуть стратегію розвитку України в майбутньому. Глава парламенту також акцентував, що в подальшій роботі надто важливою буде координація дій Верховної Ради і Кабінету Міністрів.

"Сьогодні, на щастя, проблем фактично немає, хоч маю зазначити, що працювати фактично доводиться "з коліс", - наголосив спікер.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини