Литвин обіцяє по п'ятницях приводити у парламент весь Кабмін

04.02.2011, 11:05
Литвин обіцяє по п'ятницях приводити у парламент весь Кабмін - Фото
73fdeda5ed1a7ef4bb4bbe810eb7074f.jpg

В.Литин стверджує, що в середу зустрівся з Прем'єр-міністром України, щоб обговорити виконання Закону про Регламент Верховної Ради і про Кабінет Міністрів щодо присутності всього складу Кабміну в парламенті під час поставлення питань до уряду

Литвин обіцяє по п'ятницях приводити у парламент весь Кабмін
Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото) обіцяє, що з наступної п'ятниці на "час питань до уряду" буде присутній весь склад Кабміну. Про це він заявив на пленарному засіданні, реагуючи на зауваження депутата від БЮТ Сергія Саса.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин наголосив: "У середу відбулася зустріч з Прем'єр-міністром України. Ми обговорили це питання і домовилися про те, що з наступної пленарної п'ятниці буде зроблено все для того, щоб виконувався Закон про Регламент Верховної Ради і про Кабінет Міністрів (у частині присутності всього складу Кабміну на засіданні ВР під час поставлення питань до уряду, - ред.)".

В.Литвин також зазначив, що сьогодні Кабмін не зміг зібратися на пленарне засідання Верховної Ради у повному складі, оскільки ряд міністрів перебувають у Польщі з Президентом. Наприклад, на питання народних депутатів замість Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Віктора Тихонова відповість його заступник Юрій Хіврич.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии