RU

Литвин недоплатив депутатам 5 млн.грн. зарплати за прогули

08.07.2011, 15:11

Народним депутатам, які не реєструвалися письмово, не нарахували близько 5 млн.грн. зарплати. Відповідною інформацією з бухгалтерії Верховної Ради з журналістами на брифінгу поділився голова ВР Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин зазначив, що чотири парламентських комітети "продемонстрували демарш" і відмовилися враховувати при табелюванні підсумки письмової реєстрації, посилаючись на роз'яснення регламентного комітету.

Однак спікер сьогодні заборонив приймати табелі, що не враховують письмової реєстрації.

"Повірте, шановні колеги, я зробив більше ніж міг в цьому питанні. Важелів у мене немає, я пішов на певні порушення, але вважаю, що якщо хтось зі мною не згодний в цьому плані, нехай подає на мене в суд або публічно скасовує розпорядження. І скільки б ми з вами не давали оцінок цьому, поки не буде змінена виборча система, поки депутат буде прив'язаний виключно до волі керівника фракції або керівника партії, він буде таким чином вчиняти", - додав Литвин.

Нагадаємо, сьогодні депутати закінчили роботу в пленарному режимі: ще тиждень роботи в комітетах, і вони підуть на канікули до 6 вересня.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини