RU

Литвин не виключає екстремального сценарію розвитку подій в Україні

03.09.2008, 11:07

Народний депутат, лідер Блоку Литвина Володимир Литвин не виключає екстремального сценарію розвитку подій в Україні. Про це він сьогодні заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради.

"У нас в Україні політика здійснюється за злодійськими законами, країна стрімко котиться до екстремального розвитку подій. Тут будуть спроби запровадити надзвичайний стан та демонструвати інші можливості", - наголосив В. Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Аналізуючи ситуацію, яка виникла у Верховній Раді вчора, В. Литвин припустив, що Партія регіонів втомилася домовлятися з Президентом та вирішила ситуативно об'єднатися з БЮТ щоб "ділити владу на двох". Він прогнозує, що надалі можуть бути прийняті зміни до Конституції та внесені зміни до виборчого законодавства, а також створено двопартійну систему.

"Вони намагаються спільно викопати могилу для України, але, думаю, не варто поспішати це робити, коли власна могила ще не готова", - зауважив В. Литвин, і додав, що ухвалення вчора політичних законопроектів – це була демонстрація того, "що ми можемо, якщо ти не хочеш". При цьому він упевнений, що в разі виникнення домовленостей із Президентом вказані законопроекти можуть відкликати.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила зміни до Закону "Про Кабінет Міністрів України", Закону про СБУ, а також до Закону про тимчасові слідчі комісії.

Досьє на Володимира Литвина >>>

Детальніше про події в парламенті >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини