RU

Литвин не розширюватиме свій блок

16.10.2008, 08:48

Блок Литвина не планує розширятися за рахунок інших партій. Про це заявив лідер блоку, народний депутат Володимир Литвин.

Як повідомляє прес-служба Блоку Литвина, парламентар відзначив, що на сьогодні у блок входять Народна Партія і Трудова партія України. "На цей момент інших конфігурацій я абсолютно не бачу", - сказав політик. Водночас він відзначив, що його блок одержав пропозиції від інших політичних сил. Проте, за словами депутата, розширення блоку за рахунок інших політичних партій може призвести "до непорозумінь в ядрі блоку". "Нам потрібна робота на результат, а не з'ясування відносин", - додав він.

Крім того, парламентар поділився прогнозами і планами щодо свого блоку у наступному парламенті: "Діє відомий принцип: не треба обмежувати Божу благодать". Політик спрогнозував, що у парламенті наступного скликання Блок Литвина буде тією політичною силою, яка буде пропонувати формувати коаліцію на своїй базі. В. Литвин впевнений, що це необхідно робити в зв'язку із тим, що найбільші політичні сили не змогли у нинішньому парламенті продемонструвати "здатність до постійного існування інститутів влади".

Також В. Литвин поділився новинами, пов'язаними із принципом формування списку кандидатів блоку. Він відзначив, що кандидатам пропонується "добровільно публічно взяти зобов'язання", що у випадку, коли певний регіон не набирає необхідної кількості голосів, які дозволяють пройти у парламент, то цей кандидат поступається місцем в списку тим, хто зробив все для того, щоб блок подолав прохідний бар'єр. "Але далеко не всі цю пропозицію сприйняли позитивно", - підсумував лідер блоку.

Нагадаємо, згідно з Указом Президента Віктора Ющенка "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008, вибори нового депутатського корпусу відбудуться 7 грудня цього року.

Досьє на Володимира Литвина >>>

Довідка про Блок Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини