RU

Литвин не переживає за депутатів - вони про себе вже потурбувалися

02.11.2009, 14:21

У Верховній Раді України заходи безпеки у зв'язку з епідемією грипу будуть вживатися в останню чергу, оскільки депутати про себе вже потурбувалися. Про це сьогодні на брифінгу повідомив спікер парламенту Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання, чи будуть в парламенті вживатися якісь запобіжні заходи, В.Литвин сказав: "В останню чергу. Ніяких надзвичайних заходів прийматися не буде. Я вважаю, що не з цього ми повинні починати. А що стосується депутатів, то, повірте мені, я думаю, що кожний вже про себе потурбувався. Якби так про людей піклувалися, у нас би не було цієї епідемії".

Відповідаючи на питання, чому він сам не носить медичну маску, В.Литвин вказав, що спочатку ними треба забезпечити людей в найбільш потерпілих регіонах, і повторив своє припущення про те, що вигляд депутатів в масках може спровокувати паніку. "Коли у нас все населення буде забезпечене масками, ліками, всім необхідним, тоді вже очевидно можна буде подумати про Верховну Раду. Тоді я куплю кожному з 450 депутатів відповідну пов'язку, якщо вони цього захочуть", - сказав він.

Нагадаємо, за оперативними даними Моз, на 2 листопада в Україні від грипу і ГРВІ померли 67 осіб. Офіційно зареєстровано 255 тисяч хворих на грип і ГРВІ. 15 тисяч осіб проходять лікування в стаціонарі, 170 з яких у відділеннях інтенсивної терапії. Крім того, офіційно підтверджені 22 випадки захворювання на "свинячий" грип A(H1N1).

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини