RU

Литвин не бачить можливості продовжити повноваження Верховної Ради

16.09.2010, 17:25

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає неможливим продовження повноважень парламенту у разі скасування політичної реформи 2004 року. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів в Обухові Київській області.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Верховної Ради, зокрема, В.Литвин наголосив. "Я важко уявляю продовження повноважень Верховної Ради. Таке рішення можна прийняти, і за нього, звичайно, радісно можуть проголосувати... Але треба думати, як це рішення відгукнеться не тільки в Україні, але й за її межами у зв'язку з тим, що Україна перебуває під моніторингом, і, щоб не накликати на Україну нові проблеми".

До того ж В.Литвин додав, що дискусія з цього питання може тривати, але, на його думку, до неї слід би додати "дискусію про відповідальність парламентаріїв за те, за якими принципами має формуватися державна влада".

Нагадаємо, раніше регіонал Олександр Єфремов заявив, що вибори Президента і Верховної Ради необхідно провести в один рік, а для цього треба продовжити повноваження парламенту VI скликання. "Треба продовжити чиїсь повноваження: або Президента, або Верховної Ради. Звичайно, продовжити повноваження Президента навряд чи вийде, тому найбільш реальний крок - продовжити повноваження парламенту", - заявив він.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини