RU

Литвин назвав умову участі в коаліції

29.09.2008, 14:50

Блок Литвина увійде у "коаліцію трьох", якщо інші її учасники запропонують конкретний план дій щодо врегулювання ситуації, що склалася у державі. Про це лідер фракції блоку Володимир Литвин заявив на "гарячій телефонній лінії".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин відзначив, що його політична сила готова формалізувати відносини у Верховній Раді. Точно так само він чинив і раніше, "підтримуючи найнеобхідніші для життєдіяльності держави рішення". Зокрема, 80% ухвалених останнім часом Верховною Радою рішень були прийняті завдяки голосуванню фракції Блоку Литвина, - сказав він, додавши: "Якщо необхідно, ми можемо вести мову про формальну участь у створенні нової коаліції".

Проте для цього, за словами Литвина, лідери інших фракцій мають запропонувати перелік конкретних завдань, які ця формальна коаліція має виконати: "Під певним завданням, яке необхідно реалізувати, ми готові вести діалог".

Водночас, В. Литвин готовий вести розмову з усіма політичними силами, і "якщо не вдасться докричатися до керівників фракцій, то, принаймні, говорити з народними депутатами". Зокрема, завтра він звернеться до народних депутатів від інших фракцій з такими словами: "Навіть не інстинкт збереження України, а інстинкт самозбереження має сказати: давайте вести розмову, давайте проведемо депутатські збори і давайте кожен скаже що він думає щодо ситуації, що склалася".

Усе про Коаліціаду-2008>>>

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини