RU

Литвин натякнув, що "регіонали" реалізовують сценарій з розвалу країни

02.10.2009, 14:18

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що сьогодні свідомо реалізовується сценарій розвалу України. Про це він заявив на прес-конференції в Одесі, відповідаючи на питання журналістів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВР, В.Литвин стверджує, що "одні і ті ж люди... руйнують залишки парламентаризму в Україні, прикриваючись необхідністю ухвалити закон про підвищення соціальних стандартів, і при цьому не маючи бажання його приймати". При цьому він заявив, що "зусиллями тих же політичних сил паралізована і робота Верховної Ради Автономної Республіки Крим".

"Заблоковано повноцінну роботу таких конституційних інституцій, як Антимонопольний комітет, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, заблоковано можливість розв'язання питання про призначення на такі ключові посади, без яких не можна уявити повноцінну державу - Міністра фінансів, Міністра закордонних справ, Міністра оборони... І все це роблять представники однієї політичної сили за мовчазної згоди інших людей", - вважає спікер.

За словами В.Литвина, це набуло ознак системи, і "можна стверджувати, що сьогодні цілеспрямовано реалізовується сценарій руйнування країни, щоб за безцінь, при залишковій вартості взяти її в управління". "Це правда, яку ми повинні бачити", - додав він.

Нагадаємо, на підвищенні соцстандартів наполягає Партія регіонів. Через цю вимогу Верховна Рада простоює вже кілька місяців. Що стосується кримського парламенту, то там цього тижня стався "коаліційний переворот". Стара коаліція "розвалилася" через розкол у біло-блакитному таборі - з нього вишли блок "За Януковича", Партія регіонів і "Союз".

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини