RU

Литвин наступного тижня запустить нову систему "Рада"

02.03.2011, 11:40
Литвин наступного тижня запустить нову систему
0b7766757c1b799b2a4f928ba13e94bc.jpg

Литвин наступного тижня запустить нову систему "Рада"
Спікер Володимир Литвин підпише розпорядження про введення нової системи, яка повинна забезпечити персональне голосування народних депутатів. Про це В.Литвин повідомив сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин уточнив: "З наступного тижня… Зараз ведеться робота з підготовки нової системи для голосування, щоб були підписані документи про прийняття цієї системи в експлуатацію. Буде проведено тестування системи, і з наступного тижня я підпишу розпорядження про введення цієї системи".

Таку заяву В.Литвин зробив після виступу нардепа від НУНС Юрія Ключковського, який заявив, що всі депутати фракції голосуватимуть персонально, а також офіційно звернувся до Голови Верховної Ради з проханням пояснити причини, за якими досі не запущена система голосування "Рада 3".

Нагадаємо, вчора Арсеній Яценюк, виступаючи з парламентської трибуни, зазначив: "За Конституцією, глава Верховної Ради України зобов'язаний підписати розпорядження включити модернізовану систему "Рада", і завтра з ранку кожний депутат голосуватиме персонально. Не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, тим більше якщо там її немає. Включіть модернізовану систему "Рада" і голосуйте".

У свою чергу, В.Литвин сказав: "Шановні народні депутати, я думаю, що ця пропозиція спізнилася на три роки. А по-друге, я пропоную колегам під час роботи Верховної Ради України сидіти у сесійній залі і працювати, а не з'являтися раз у місяць і давати вказівки Верховній Раді України".

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини