RU

Литвин наполягає на відкритому суді для Тимошенко і Луценка

30.05.2011, 09:45
Литвин наполягає на відкритому суді для Тимошенко і Луценка - Фото
7eda18a6012859a5c82de71b66b65897.jpg

Литвин наполягає на відкритому суді для Тимошенко і Луценка
Судові справи і судове переслідування представників попередньої влади викликають негативну реакцію суспільства, оскільки суспільство апріорі не довіряє правоохоронній і судовій системам. Тому суди над екс-чиновниками мають бути максимально відкритими. Про це в ефірі "5 каналу" заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото).

"Життя склалося таким чином у нас, що люди апріорі не довіряють правоохоронній і судовій системам, які виконували, і багато в чому продовжують виконувати, каральні функції. Тому будь-які судові справи, або кримінальне переслідування, яке з'являється в сучасній Україні, вони, зрозуміло, сприймаються негативно, оскільки у людей затвердилася сентенція, що від суми і від тюрми не зарікайся. Тому все те, що відбувається сьогодні в Україні, розглядається саме під такою точкою зору", - вказав спікер.

"Оскільки це гучні справи, до яких прикута увага не тільки зацікавлених осіб в Україні, а й у європейських політичних структурах, я сподіваюся, що при судовому розгляді буде максимальна прозорість і максимальна відвертість", - наголосив В.Литвин.

"Я думаю, що кожен з нас розуміє, що Тимошенко належить до числа тих політиків, які уміють самі себе захистити", - додав він.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини