RU

Литвин на з'їзді регіоналів зірвав аплодисменти і викликав сміх

23.03.2011, 14:55
Литвин на з'їзді регіоналів зірвав аплодисменти і викликав сміх - Фото
8fb8ba63e0c1e8aeb5c37406e5def137.jpg

Литвин на з'їзді регіоналів зірвав аплодисменти і викликав сміх

Глава Верховної Ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин (на фото) на з'їзді депутатів усіх рівнів від Партії регіонів, які проходять у Києві, закликав регіоналів не забувати про партнерів, враховуючи, що 5% членів його партії "гідно представляють у радах всіх рівнів Партію регіонів".

"Я вважаю, що такі збори надто необхідні саме сьогодні", - наголосив В.Литвин, виступаючи перед делегатами з'їзду.

"У цьому залі люди, які несуть відповідальність за країну, тому що Партія регіонів є домінуючою силою за результатами місцевих виборів. Хтось говорить про монополізацію влади, але я вважаю, що треба ставити питання в іншій площині - про концентрацію відповідальності. Я вдячний присутнім людям за те, що вони не соромляться і беруть відповідальність на себе", - зазначив спікер.

"Я це особливо хочу наголосити з огляду на те, щоб у цій роботі, колеги, ми не забували про партнерів. Зокрема я кажу про Народну партію, яку я представляю, щоб той рівень співпраці, реалізований у Києві, був реалізований і на місцевому рівні", - додав він.

До того ж, за словами В.Литвина, за кількістю голів усіх рівнів Народна партія "друга після Партії регіонів". "Якщо брати депутатів усіх рівнів до рівня села, то вона четверта за представництвом. А якщо брати депутатів сільських і селищних рад, то наша партія друга після Партії регіонів. Тому я дуже сподіваюся на співпрацю, особливо враховуючи ту обставину, що у нас сьогодні до 5% членів Народної партії гідно представляють у радах усіх рівнів Партію регіонів", - зазначив В.Литвин, викликавши у залі гучні аплодисменти і сміх.

"Я думаю, аплодують ті, хто це дуже добре знає", - прокоментував В.Литвин.

"Нам слід ще прийняти безліч важливих рішень на всіх рівнях", - резюмував спікер.

Зазначимо, що серед членів президії з'їзду регіоналів перебуває і лідер Компартії України Петро Симоненко.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини