RU

Литвин хоче забезпечити пенсіонерам "золоту осінь"

02.10.2008, 10:28

Перебуваючи у Кіровоградській області, лідер Народної партії Володимир Литвин зазначив: "Сьогодні, в Міжнародний день людей похилого віку, необхідно ще раз сказати як відчувають себе люди, які віддали все життя державі, суспільству. А це майже 14 мільйонів людей в Україні. З болем констатую, що у нас сьогодні середній вік 68 років, ми живемо на 17 років менше, ніж живуть люди в Європі.

Вина за нелегке життя і передчасну смертність старшого покоління повністю лежить на владі. Необхідно дати відповідь на те, чому сьогодні українську владу займають політичні "розбирання", а не доля третини населення України, - наголосив В. Литвин. - Усі розмови, всі політичні дискусії, сьогодні необхідно перевести в практичну площину, і сказати про те, що повинні зробити Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Президент України для того, щоб в старості у людей була, принаймні, "золота осінь".

Пропонуючи нову стратегію Блоку Литвина з формування пенсійного забезпечення, його лідер, зокрема, зазначив: "По-перше, формування шкали пенсій необхідно починати з визначення соціальних стандартів для усього українського суспільства. По-друге, головну відповідальність за пенсійне страхування необхідно покладати не на "трудівників", а на роботодавців. Наступний момент - це індивідуальне пенсійне страхування, але прозоре, відповідальне і під контролем держави. Щоб люди, які мають відповідні заощадження, могли їх економити, як додаток до пенсії", - зазначив В. Литвин.

"Відчутні зсуви в пенсійному забезпеченні можливі тільки за умов, коли буде прийнято пропозиції нашої фракції щодо реформування системи заробітної плати", - наголосив лідер Блоку Литвина.

Досьє на Володимира Литвина >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини