RU

Литвин хоче зібрати у Верховній Раді всю верхівку країни

22.09.2009, 11:52

Народні депутати запропонують провести 6 жовтня спеціальне засідання Верховної Ради з участю Президента України Віктора Ющенка, представників Кабінету Міністрів і Нацбанку. Про те, що відповідний проект постанови буде запропоновано народним депутатам, повідомив сьогодні на пленарному засіданні голова ВР Володимир Литвин.


"Академія наук, якій Верховна Рада доручила... підготувати доповідь про соціально-економічне становище України і можливі наслідки для народу і держави, якраз до цього часу завершить підготовку відповідних матеріалів", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер також повідомив, що проектом постанови запропоновано провести таке засідання за участю Президента, представників уряду, керівників інших центральних органів державної влади, голів обладміністрацій, представників облрад, Національного банку України.

"Підтримає Верховна Рада - будемо працювати у цьому плані. Ні - тоді будемо брати на себе всю повноту відповідальності", - сказав він.

В узгодженому розкладі засідань парламенту на 22-25 вересня цей проект постанови "Про проведення спеціального засідання Верховної Ради України" значиться на порядку денному на четвер, 24 вересня.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини