RU

Литвин хоче підстрахуватися від розпуску Верховної Ради

01.02.2010, 12:12

Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує парламенту застрахуватися від розпуску після президентських виборів. З пропозицією затвердити законом Регламент Верховної Ради спікер виступив на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин уточнив: "Було б логічно проголосувати цей регламент, який є, затвердити його і зняти додаткові напружені моменти у плані того, що Верховна Рада не виконує рішення Конституційного Суду і не має регламенту, що може стати додатковою підставою після агонії переможних президентських виборів розігнати Верховну Раду".

За словами спікера, проект повинен складатися з одного рядка: "Затвердити законом Регламент Верховної Ради України". "І тоді у нас не буде надалі різного роду спроб приймати рішення під впливом політичних процесів. Президент, я гадаю, підпише, оскільки це внутрішній документ Верховної Ради і тоді ми виконаємо всі вимоги Конституційного Суду", - сказав він.

Нагадаємо, обидва кандидати на пост Президента - і Юлія Тимошенко, і Віктор Янукович - в різний час говорили про можливості розпуску Верховної Ради і оголошення дострокових парламентських виборів. Це потрібно для створення нової коаліції і призначення Прем'єра.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини