RU

Литвин допускає, що у суботу Ющенко розпустить парламент

02.10.2008, 15:43

У Блоці Литвина вважають, що Президент України Віктор Ющенко може розпустити парламент у суботу. Про це заявив лідер блоку свого імені Володимир Литвин в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи означає заява В. Ющенка про готовність розпустити парламент, що відповідний указ з'явиться завтра, В. Литвин сказав: "Я думаю, що він буде трохи пізніше. Не завтра, а, можливо, післязавтра".

При цьому В. Литвин звернув увагу на те, як дискредитуються майже усі парламентські фракції: "Зверніть увагу: дискредитовано БЮТ за те, що він голосував за рішення, доводив їхню необхідність, а тепер від них відмовився, розсварили або поглибили нерозуміння між БЮТ і Партією регіонів. Залишилася ніби на принципових позиціях "Наша Україна - Народна самооборона". Тепер ще хочуть нашу фракцію остаточно втягнути у це протистояння, дискредитувати, маючи на меті виключно проведення виборів".

Парламентар наголосив, що очолювана ним фракція не буде брати участі у цій грі. "Я маю сказати, що автор цього сценарію, по суті справи, його повністю реалізовує. Зверніть увагу на деякі заяви і деякі оцінки. Ці оцінки і заяви, які звучать від людей, що не мають ніякого відношення до Верховної Ради, наочно свідчать про те, що Верховну Раду намагаються ввести тим сценарієм, який розробили за її межами", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чи має він на увазі вулицю Банкову, В. Литвин сказав: "Я маю на увазі те ж, що і ви".

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини