RU

Литвин чи Янукович? Фесенко вважає, що "регіони" не будуть "міняти коня на переправі"

07.04.2009, 08:21

Володимир Литвин не буде кандидатом в президенти від Партії регіонів, тому що "регіоналам" немає сенсу міняти коня на переправі. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко. На думку політолога, версія із кандидатом від Партії регіонів В.Литвиним обговорювалася після поразки Віктора Януковича на президентських виборах у 2004 році, але "поїзд цей вже давно пішов".

Відповідаючи на питання, чи може В.Литвин замінити В.Януковича і бути кандидатом в президенти від Партії регіонів на майбутніх виборах, В.Фесенко відповів: "Регіоналам" немає сенсу міняти коня на переправі. Янукович залишається головним носієм рейтингу, він є одним з головних фаворитів цих президентських виборів. Версія ця обговорювалася відразу після поразки Януковича на виборах 2004 року, але досить швидко стало очевидно, що... високий рейтинг довіри Литвина, який виявився у 2005 році - його не вдалося конвертувати у рейтинги електоральні… Зараз, в умовах кризи, ситуація виглядає так, що з одного боку, рейтинг Януковича якщо й зростає, то дуже повільно (деякі навіть говорять про стагнацію рейтингу), його лідерство забезпечується зниженням рейтингу інших кандидатів, передусім, його основного конкурента - Юлії Тимошенко, оскільки вона перебуває при владі". Крім того, на думку політолога, В.Литвин на півдні і сході "чужий".

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" вважає, що, якщо не трапиться ніяких форс-мажорних обставин, то у В.Януковича "є непогані шанси стати Президентом".

Водночас, на думку політичного експерта, в "регіоналів" спостерігається комплекс поразки. "Тому вони критично шукають компроміс з Юлією Тимошенко, тому, не дивлячись на відносно високий рейтинг, у його (Януковича - ред.) команди є побоювання з приводу президентських виборів. Але, я не думаю, що вони (Партія регіонів - ред.) поставлять на Литвина - поїзд цей вже пішов давно", - переконаний В.Фесенко.

Про початок президентської кампанії читайте у статті "Таких беруть в президенти">>>


Володимир Фесенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини