RU

Литвин: БЮТ і Партія регіонів зараз "домовляються на двох"

09.09.2009, 11:15

Засідання погоджувальної ради лідерів фракцій у Верховній Раді не відбулося через відсутність Партії регіонів і БЮТ. Спікер Володимир Литвин пояснив це тим, що в даний момент представники ПР і БЮТ "домовляються на двох".

Як повідомляє УНІАН, В.Литвин, помітивши відсутність представників двох найбільших фракцій на погоджувальній раді, у присутності журналістів зателефонував першому віце-спікеру, депутату від ПР Олександру Лавриновичу. Після розмови спікер повідомив журналістам, що, за словами О.Лавриновича, БЮТ і Партія регіонів "зараз домовляються на двох", і їм заважає присутність журналістів.

"Я вважаю, що це неповага до всіх", - сказав В.Литвин, коментуючи ситуацію.

Після цього спікер відпустив всіх з погоджувальної ради і в присутності представників ЗМІ пройшов до дверей президії Верховної Ради, але вони були заблоковані, і В.Литвин не зміг потрапити на своє робоче місце у сесійній залі.

Нагадаємо, учора, 8 вересня, керівники фракцій і парламентських комітетів і автори низки законопроектів про підвищення соціальних стандартів знову не змогли прийти до компромісного рішення. Зокрема, БЮТ пропонував підвищити соціальні стандарти за рахунок збільшення акцизів на тютюн, алкоголь і бензин, Партія регіонів - проти. Робота Верховної Ради з самого ранку була заблокована.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини