RU

Литвин: Бюджет-2010 надійде до парламенту вже в п'ятницю

21.04.2010, 17:40

Голова Верховної Ради Володимир Литвин чекає, що проект держбюджету на 2010 рік надійде до парламенту в п'ятницю і буде прийнятий вже наступного пленарного тижня. Про це він заявив під час прес-конференції за участю журналістів країн СНД.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар Голови ВР, В.Литвин уточнив: "Ми плануємо прийняти бюджет до 30 квітня. Зрозуміло, що це екстремальні умови для прийняття такого документа. Він практично готовий, залишилося дочекатися узгодженої з російською стороною ціни на газ і перерахувати з огляду на це відповідні показники. У п'ятницю проект держбюджету надійде до Верховної Ради".

За словами В.Литвина, крім державного бюджету, парламент наступного тижня займеться також Програмою соціально-економічного розвитку країни (у першому читанні її вже прийняла Верховна Рада), а також ратифікаційними питаннями.

Нагадаємо, 15 квітня Верховна Рада прийняла за основу Держпрограму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік. Основною метою програми є поновлення економічного зростання України із закладенням інвестиційної підвалини під стійкий розвиток, який стане передумовою і для вирішення гострих соціальних проблем і загального підвищення добробуту населення.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Держбюджет-2008: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини