RU

Литва закликала ЄС ввести для України і Грузії безвізовий режим

03.03.2010, 10:20

Глава МЗС Литви Аудронюс Ажубаліс закликав країни Євросоюзу зробити необхідні кроки до того, щоб у перспективі ввести для Грузії, Молдови і України безвізовий режим. Про це глава литовського зовнішньополітичного відомства заявив у Будапешті на зустрічі міністрів закордонних справ Вишеградської групи, країн Балтії, Бельгії, Іспанії, а також шести країн, включених до програми Східного партнерства ЄС.

Як повідомляє "Взгляд", А.Ажубаліс закликав як Євросоюз, так і його східних сусідів "ввести в дію всі кошти та інструменти, що надаються програмою Східного партнерства - асоціації, угоди про вільну торгівлю і лібералізацію візового режиму". "Необхідно визначити для Грузії, Молдови і України перспективу безвізового режиму з ЄС", - заявив він.

На думку литовського Міністра, партнери поки не використовують усі можливості для більш інтенсивної співпраці в сфері енергетики. "Сподіваюся, що новий склад Єврокомісії приділить належну увагу реалізації конкретних проектів Східного партнерства і передбачить необхідне фінансування", - зазначив А.Ажубаліс.

У будапештській зустрічі брали участь представники Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови і України.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини