RU

Литва готова вести Україну в Європу

14.10.2010, 15:25
Литва готова вести Україну в Європу - Фото
9e0b1a3d20d93d0f8ef49b2bc24a051c.jpg

Литва готова вести Україну в Європу

Литва надасть Україні практичну допомогу в темі євроінтеграції. Про це повідомив сьогодні Президент України Віктор Янукович на прес-конференції у Вільнюсі після завершення четвертого засідання Ради Президентів України і Литовської Республіки.

"Той досвід, який має сьогодні Литовська Республіка, є дуже корисним для України", - сказав В.Янукович, якого цитує прес-служба глава держави.

Безумовно, зазначив Президент України, питання євроінтеграції непросте. "Ми зобов'язані виконувати ті правила гри, які є в Європі. У нас дуже багато "домашньої" роботи", - зазначив В.Янукович, додавши, що виконання цих завдань неможливе без реформ і єдності влади, яка буде втілювати їх і виконувати зобов'язання України перед ЄС у питаннях євроінтеграції.

"Сьогодні Україна готова інтегруватися в ЄС настільки, наскільки готова до цього Європа", - наголосив В.Янукович.

Говорячи про співпрацю з Литвою у цьому напрямі, Президент зазначив: "Ми домовилися, що Литовська Республіка не тільки буде підтримувати Україну, але й надаватиме практичну допомогу нашим структурам, чиновникам, які займаються цими питаннями - радами, підготовкою якісних, дійових механізмів, які сприятимуть євроінтеграції України".

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини