RU

Листи Тимошенко в Росію і Європу не доходять?

09.02.2009, 17:20

Уряд Російської Федерації, а також Міністерство фінансів Росії не отримували офіційного звернення від України з приводу надання кредиту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів РФ.

"Минулого тижня в Міністерстві фінансів Російської Федерації відбулися двосторонні консультації з представниками Міністерства фінансів України на їх прохання. Українська сторона висловила прохання оцінити можливість надання Росією кредиту у розмірі $5 млрд. на покриття дефіциту бюджету України. На прохання Мінфіну Росії Мінфін України надасть додаткову інформацію про поточний стан української економіки", - йдеться у повідомленні.

"Офіційного звернення від України з приводу надання вказаного кредиту ні в уряд РФ, ні в Мінфін Росії не надходило", - наголосили у прес-службі.

Водночас, раніше Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що выдправила листи з проханням надати Україні фінансову допомогу для покриття дефіциту бюджету в США, Євросоюз, Китай, Японію, а також і Росію.

Також вона сказала, що Росія дала згоду кредитувати Україну для покриття дефіциту держбюджету. Однак у прес-службі Міністерства фінансів РФ інформації про будь-яке рішення за підсумками двосторонніх консультацій з представниками України не надали.

Крім того, представник Єврокомісії Йоханнес Лейтенбергер сказав, що в Європейській Комісії не знають про лист Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко з приводу надання кредиту. "У мене немає ніяких коментарів з цього приводу", - сказав Й.Лейтенбергер. Інший представник Єврокомісії також заявив, що йому нічого не відомо про лист, однак, відзначив він, це ще не означає, що його не було.

Сьогодні ж прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова заявила, що Президент України Віктор Ющенко виявив ознаки корупції в урядових переговорах про отримання кредиту від Російської Федерації.

Крім того, заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський впевнений, що тон, "яким оточення Прем'єр-міністра спростовує факт таємних переговорів про надання Росією кредиту, підтверджує, що Ю.Тимошенко свідомо штовхає Україну в боргову і економічну кабалу".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини