Лікнеп. Навчати нардепів приїдуть зі Стенфордського університету

16.10.2019, 17:35
Лікнеп. Навчати нардепів приїдуть зі Стенфордського університету - Фото
Френсіс Фукуяма (Фото: facebook.com/primachenkoonline)

У Києві з 9 до 11 листопада викладачі Стенфордського університету, зокрема один із найвідоміших політологів світу, полекономіст і директор Центру демократії, розвитку та верховенства права Френсіс Фукуяма, професор права Стенфордського університету Ерік Дженсен, навчатимуть депутатів Верховної Ради державного управління. Про це повідомив у Facebook співзасновник освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко.

Повідомляється, що вчити парламентарів буду на основі успішних кейсів, реалізованих у різних країнах світу, які зібрали в собі методи й інструменти, що використовувалися для боротьби з корупцією, розвитку децентралізації та багатьох інших реформ.

"Зараз країна переживає унікальний момент, який рідко зустрінеш в інших розвинених демократіях, коли велика частина парламенту - це нові обличчя. Це величезна можливість для країни, й велика відповідальність для молодих політиків, тому ми з задоволенням поділимося досвідом і кращими практиками, що спрацювали у світі", - сказав Френсіс Фукуяма.

Відзначається, що участь у навчальній програмі зможуть на конкурсній основі взяти до 50 нардепів від будь-якої політичної партії, які володіють англійською мовою та не перебувають під санкціями США.

Семінар організований спільними зусиллями Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, випускників програми Ukrainian Emerging Leaders, платформи Prometheus, Школи публічного управління Українського католицького університету та Центру міжнародного приватного підприємництва.

Читайте також: Пинзеник поділився враженнями про "слуг народу" в Трускавці

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников