RU

LIGA.net очолила рейтинг якості інтернет-ЗМІ України - ІМІ

05.07.2017, 18:31
LIGA.net очолила рейтинг якості інтернет-ЗМІ України - ІМІ - Фото
3c23cecece6919bfb334cfa5a4454b66.JPG
Інформаційне агентство LIGA.net очолило рейтинг українських інтернет-ЗМІ і преси в другому кварталі 2017 року за дотримання журналістських стандартів. Про це йдеться в опублікованій доповіді Інституту масової інформації.

Згідно з результатами аналізу, 96% матеріалів LIGA.net відповідають журналістським стандартам. "За результатами моніторингу в другому кварталі 2017 року, цей сайт став беззаперечним лідером по дотриманню професійних стандартів серед 10 інтернет-ЗМІ, які підлягають моніторингу", - говорять експерти інституту.

В ІМІ відзначили, що новини на сайті - опрацьовані і суспільно важливі, крім того, досить високий рівень власних економічних новин, які потребують власного моніторингу та компетенції. "У період моніторингу, експертами ІМІ не було виявлено джинси на сайті LIGA.net", - додали експерти.

Разом з тим, згідно з дослідженням, хоч у вибірці не зафіксовано новин з порушеннями стандартів достовірності та відокремлення фактів від коментарів, в 4% матеріалів з вибірки "містилися порушення стандарту балансу".

Другу позицію розділили видання інформаційне агентство Укрінформ і видання Українська правда - на їх сайтах 92% матеріалів відповідають журналістським стандартам.

На третій позиції - Lb.ua, Цензор.net, 112.ua.

LIGA.net очолила рейтинг якості інтернет-ЗМІ України - ІМІ

Фото: imi.org.ua

В цілому ІМІ проаналізував десять інтернет-видань - LIGA.net, Укрінформ, Українська правда, УНІАН, Кореспондент, 112 канал, LB.ua, Страна.ua, Обозреватель і Цензор.нет; і п'ять друкованих видань - Вести, Сегодня, КП в Украине, Факты и комментарии та Газета по-українськи.

Критерії для аналізу ЗМІ: баланс думок і точок зору, достовірність, відокремлення фактів від коментарів.

Раніше ІМІ публікував звіт про джинсу (немарковану рекламу) в онлайн-ЗМІ. Згідно з рейтингом в червні,
LIGA.net дотримується всіх стандартів і не публікує джинсових матеріалів.

Читайте також: В Україні погіршується доступ до інформації - ІМІ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини