RU

Левченко не виключає, що його знімуть з виборчих перегонів

22.10.2013, 13:40
Левченко не виключає, що його знімуть з виборчих перегонів - Фото
Юрій Левченко
Кандидат у народні депутати від ВО Свобода Юрій Левченко не виключає, що вирок у справі, в рамках якої його викликали на допит, може бути винесений ще до виборів. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Левченко повідомив, що повістка на допит була вручена йому сьогодні о 8:30 ранку, запрошується він в якості свідка у справі про демонтаж будівельного паркану по вулиці Жилянській, 120- Б . "Там забудовник намагається у дворі будинку XIX століття побудувати чергову "свічку", тим самим руйнуючи житло киян. Туди, до речі, приїжджав Попов і говорив, що це незаконна забудова і обіцяв це зупинити. Але після його приїзду нічого не змінилося. Міліція, навпаки, допомагала цьому забудовнику. Тому громада зібралася і кілька днів тому демонтувала паркан і зупинила цю незаконну забудову", - сказав він.

Левченко зазначив, що співробітники міліції замість того, щоб боротися з незаконною забудовою в столиці, приносять повістки активістам. "Беручи до уваги, що ця кримінальна справа, цілком імовірно, що влада зараз спробує проштовхнути його далі. Можливо, спробує проштовхнути навіть вирок до 15 грудня. Оскільки влада розуміє, що у неї практично немає шансів перемогти на окрузі", - сказав він.

Левченко повідомив, що ще одна повістка була вручена йому напередодні з'їзду Свободи 16 жовтня, на якому він був висунутий кандидатом у народні депутати. На цей раз, за його словами, йшлося про марш УПА 14 жовтня. Левченко підкреслив, що формально його не мають права зняти з виборчих перегонів після того, як він зареєстрований кандидатом у народні депутати. "Але ми знаємо, які у нас суди сьогодні в Україні. Ми знаємо, які вони рішення приймають з позбавлення мандатів народних депутатів... Тому ми не виключаємо, що який-небудь проплачений суд може прийняти будь-яке рішення... Вони можуть не зняти мене, а елементарно посадити, щоб я не міг вести виборчу", - сказав він.

Левченко зазначив, що в сформованій ситуації для нього найбільш критичне - це втрата часу, оскільки замість зустрічей з виборцями він змушений проводити час на допитах. У відношенні свого статусу свідка, Левченко зазначив: "Але ми ж бачимо, як останнім часом це відбувається. Наші хлопці приходять в якості свідка, а виходять з міліції вже як підозрювані".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини