RU

Леся Гонгадзе: Кучма не вбивав мого сина

07.04.2011, 11:40
Леся Гонгадзе: Кучма не вбивав мого сина - Фото
4db121547f4e4a681e6c9cb1342505c5.jpg

Леся Гонгадзе: Кучма не вбивав мого сина

Мати Георгія Гонгадзе Леся (на фото) вважає виклики Леоніда Кучми у прокуратуру комедією, яку комусь вигідно розігрувати, а самого другого Президента у смерті сина не звинувачує. На її думку, кістки і зуби на черепі не належать Г.Гонгадзе.

Як повідомляє газета "Сегодня", Л.Гонгадзе зазначила: "Поки немає трупа, про яке вбивство може йтися? Нехай покажуть мені справжні останки Гії. Це страшне шоу продовжують, щоб тримати один одного на гачку. За десять з половиною років цього жаху змінилися три президенти і п'ять генпрокурорів, і ось аж шостий раптом порушує справу проти Кучми".

"Я екс-президента не ловила за руку і звинувачувати не можу. Як і не можу повірити, що він віддавав наказ вбити мого сина. Можливо, десь розлютився, ляпнув, що треба його вивезти за місто і зняти штани, а хтось цим скористався, щоб посунути Кучму. Все було підлаштовано", - вважає вона.

Л.Гонгадзе впевнена, що політикам вигідно жонглювати справою Г.Гонгадзе. На її думку, третина успіху Віктора Ющенка у свій час була досягнута завдяки її сину. "І далі продовжують грати його кістками", - впевнена мати загиблого журналіста.

Нагадаємо, у понеділок відбулася очна ставка між Л.Кучмою і М.Мельниченком у межах кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. "Ставка відбулася... За великим рахунком, настрій... мені не зіпсували, оскільки я ще раз пересвідчився, що правда на моєму боці, це головне", - сказав Л.Кучма.

Розкривати подробиці очної ставки Л.Кучма відмовився: "Я пересвідчився останнім часом у тому, що чим менше говориш - тим краще для мене. Так що краще я промовчу". За його словами, відповідав він лише на деякі питання, які йому поставив М.Мельниченко.

У свою чергу, М.Мельниченко зазначив, що під час очної ставки Леонід Кучма дізнався від нього багато нових фактів, які оточення другого Президента приховувало від нього. "Я думаю, Леонід Данилович відкрив для себе дуже, дуже багато нового. Я думаю, він дізнався про своє оточення дуже багато цікавого, зокрема хто його накручував у справі Гонгадзе. Я думаю, він коли вийшов, серце у нього десь йокнуло", - зазначив він.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини