Лещенко розповів про вплив Коломойського на Зеленського

12.07.2019, 09:44
Лещенко розповів про вплив Коломойського на Зеленського - Фото
Сергій Лещенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Нардеп зазначив, що "у Зеленського з Коломойським є своя історія відносин"

Народний депутат Сергій Лещенко, який під час виборів президента був активним учасником команди Володимира Зеленського, заявив, що олігарх Ігор Коломойський нібито не отримав того впливу на президента, яким "лякали". Про це він розповів РБК-Україна.

"Історія відносин... не настільки однозначна, як це хочеться трактувати опонентам Зеленського. З того, що ми бачимо на сьогоднішній день, Коломойський не отримав того впливу, яким лякали під час президентських виборів. З іншого боку, я не бачу проблеми в тому , що Коломойський буде спілкуватися із Зеленським просто як люди. Президент завжди людина, у нього є коло спілкування, але головне, щоб олігархів не пускали на кухню прийняття державних рішень", - зазначив Лещенко.

Відповідаючи на питання, якою мірою глава Офісу президента Андрій Богдан є провайдером інтересів Коломойського, Лещенко сказав: "Якщо якийсь вплив є, він мінімальний. Богдан сам по собі амбітна людина, він точно не хоче бути чиєюсь маріонеткою. Він не погодиться бути інструментом в чужих руках .

Лещенко уточнив, що Зеленський довіряє Богдану.

"Але тільки Зеленський отримав мандат довіри від людей, не Богдан, не Шефір, не Коломойський. І саме Зеленський відповідатиме за все", - підкреслив він.

4 липня повідомлялося, що Коломойський, який повернувся в травні в Україну, сказав, що рідко контактує із Зеленським, а особистої зустрічі після його інавгурації не було.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами