RU

Леонід Кучма отримав повістку в суд

16.05.2012, 09:10
Леонід Кучма отримав повістку в суд - Фото
b4544a234c93e072567f5e175fffb425.jpg
Вищий спецсуд у цивільних і кримінальних справах призначив на 31 травня розгляд касаційної скарги на скасування постанови ГПУ про порушення кримінальної справи проти екс-президента Леоніда Кучми. Касація подана на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які фактично спростували причетність Кучми до вбивства Георгія Гонгадзе, - сказано в матеріалі газети Сегодня.

Адвокат екс-майора Миколи Мельниченка Микола Неділько повідомив, що повістки в суд направлено також до Генпрокуратури, захисникам Кучми, представнику Мирослави Гонгадзе Валентині Теличенко, адвокату Андрію Федурі, потерпілому Олександру Єльяшкевичу та іншим. "Ми підтримуємо касаційну скаргу і сподіваємося, що Вищий спецсуд задовольнить її, направивши справу на новий розгляд в той же Печерський суд, який слухав його, але не врахував багатьох важливих нюансів, що стосуються ролі Кучми у справі Гонгадзе", - зазначив Неділько.

У свою чергу адвокат екс-президента Віктор Петруненко обмежився коротким коментарем: "Ми теж отримали повістку й готуємося до цього процесу". Від прогнозу подальшого розвитку подій захисник ухилився.

Нагадаємо, 14 грудня минулого року Печерський суд Києва скасував постанову ГПУ про порушення справи проти Кучми, а 20 січня 2012-го Апеляційний суд підтвердив законність цього рішення.

Досьє на Леоніда Кучму
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини