Легітимність Держдуми РФ під сумнівом - МЗС України

19.09.2016, 14:22
Легітимність Держдуми РФ під сумнівом - МЗС України - Фото
ae8d87db59aa7bd245e09599afa079ef.jpg
Україна засуджує організацію Росією виборів в анексованому Криму. Тепер легітимність Держдуми поставлена під сумнів. Про це йдеться в заяві МЗС.

У заяві наголошується, що країна-агресор Російська Федерація продовжує грубо порушувати основоположні норми і принципи міжнародного права, закріплені в статуті ООН, Женевській конвенції, Гельсінському заключному акті з безпеки і співробітництва в Європі, а також зобов'язання щодо багатосторонніх і двосторонніх міжнародних договорів.

"Внесення Росією невід'ємної частини суверенної території України до єдиного федеральному виборчого округу, як і створення на Кримському півострові чотирьох одномандатних мажоритарних виборчих округів є грубим порушенням фундаментальних норм і принципів міжнародного права", - сказано в заяві.

У МЗС України наголошують, що результати голосування і повноваження чотирьох депутатів Держдуми, обраних в окупованому Криму за мажоритарною системою, і 225 парламентаріїв, обраних за пропорційною системою, є нікчемними і нелегітимними, що ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи.

У МЗС підкреслюють, що розраховують на розширення списку осіб із санкцій проти РФ.

"Україна передасть всім своїм міжнародним партнерам перелік осіб, безпосередньо причетних до організації виборчого фарсу в Криму, і тих, хто брав участь в незаконних виборах, для включення їх в санкційні списки", - йдеться в заяві.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров назвав показовим те, що кримські татари бойкотували псевдовибори в Держдуму.

Вище керівництво України закликало світову спільноту взагалі не визнавати вибори в РФ, які проходять сьогодні, через включення російською владою окупованого Криму і Севастополя в федеральний округ.

На вчорашніх виборах в Держдуму зафіксована рекордно низька явка в історії РФ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.  
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю