RU

Лазаренко знову опинився за гратами в США

02.11.2012, 13:20
Лазаренко знову опинився за гратами в США - Фото
Павло Лазаренко
Адвокат колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка Деніел Горовіц повідомив деякі подробиці його звільнення з каліфорнійської в'язниці Термінал Айленд. Як виявилося, Лазаренко, ледь вийшовши на волю, знову опинився за гратами. Про це пише газета КоммерсантЪ-Украина.

На цей раз, як відзначає видання - у зв'язку з невизначеністю статусу Лазаренка в США. Очікується, що екс-прем'єр залишиться в ізоляторі в місті Аделант до тих пір, поки американська влада не прийме рішення про його легалізацію або депортацію.

Американський адвокат визнав, що після звільнення його підзахисного з терміналу острова і оформлення юридичних формальностей американська влада знову взяла високопоставленого українця під варту, пише газета. Причиною став невизначений юридичний статус Лазаренка в США. У політика немає ні чинної візи, ні статусу політичного біженця.

"Мій клієнт отримав дозвіл на перебування в Сполучених Штатах, але на території ізолятора Імміграційної і митної поліції, де він подає прохання про те, щоб залишитися (в США в якості вільного громадянина) до вирішення питань, пов'язаних з його безпекою та можливістю його політичного вбивства", - заявив Горовіц, додавши, що у Лазаренка" немає ніякого статусу в США, і він не просить про надання йому якогось статусу, а тільки про фізичний захист до тих пір, поки ситуація в Україні не нормалізується ".

У імміграційної і митної поліції уточнили, що Лазаренко вже надійшов у розпорядження ізолятора для мігрантів, розташованого в маленькому містечку Аделанто, у сотні з невеликим кілометрах від Лос-Анджелеса. Залишаючись в ізоляторі, Лазаренко зможе спілкуватися не тільки з адвокатами та представниками влади, а й з рідними, близькими і просто знайомими. Зустріч з журналістами також дозволена - така можливість прямо обумовлена ​​правилами міграційного центру, при чому дозволяється навіть відеозйомка особи, які цікавить. Втім, Лазаренку буде надано право відмовитися від контакту зі ЗМІ.

Досьє на Павла Лазаренка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини