RU

Лазаренко вийшов з в'язниці США

01.11.2012, 18:03
Лазаренко вийшов з в'язниці США - Фото
Павло Лазаренко (фото - ЕРА)
Екс-прем'єр України Павло Лазаренко вийшов на свободу з американської в'язниці Terminal Island.

Як повідомляє ТСН, Лазаренко фактично втік від журналістів. Співробітник в'язниці, який працює тут на теплоподстанціі, повідомив журналістам, що Лазаренко виїхав до 4:00 ранку, щоб не перетинатися з пресою, яка чекала його появи о сьомій ранку. Фактично адміністрація пішла на безпрецедентний крок і відкрила ворота в'язниці на чотири години раніше для того, щоб забезпечити Лазаренку таку приватність.

Нагадаємо, Лазаренко в цілому провів в ув'язненні  понад 10 років за фінансові махінації. У США він звинувачувався у відмиванні грошей, отриманих незаконним шляхом і переведених на іноземні рахунки в 1994-1999 рр. У 2006-му був засуджений каліфорнійським судом до дев'яти років в'язниці, в 2011-му термін його утримання під вартою скоротили на сім місяців до 11 січня 2012-го. Пізніше в США заявили, що Лазаренка буде звільнена 1 листопада 2012 року.

Адвокат Лазаренка Віктор Чевгуз повідомляв, що колишній прем'єр після тюрми приїде в свій американський маєток. "Буде, звичайно, зі своєю дружиною Оксаною і двома їхніми спільними дітьми. Вони його дуже чекають. Перше, з чим йому доведеться визначитися, так це з місцем проживання. Після цього вже й буде вирішувати, чим займеться", - сказав Чевгуз.

"Він сказав, що повернеться в Україну, але в США його чекають ще деякі юридичні процедури. Можливо, що дата повернення стане відома вже днями", - сказала інший адвокат екс-прем'єра Марина Довгопола.

Досьє на Павла Лазаренка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини