Лазаренко побачив на території США загрозу для Тимошенко

28.10.2009, 13:59

Голова партії "Громада" Павло Лазаренко заявляє, що головні події із дискредитації глави українського уряду Юлії Тимошенко як кандидата на пост Президента

Голова партії "Громада" Павло Лазаренко заявляє, що головні події із дискредитації глави українського уряду Юлії Тимошенко як кандидата на пост Президента України будуть розгортатися у США. А активізація судових процесів стосовно П.Лазаренка, на думку екс-прем'єр-міністра України, зумовлена якраз президентськими виборами з метою завдати удару по Тимошенко через дискредитацію лідера "Громади".

"У мене немає сумнівів в тому, що головні події із дискредитації Юлії Тимошенко будуть розгортатися тут, у Сполучених Штатах Америки... Для мене в цьому питанні все давно вишикувалося в один логічний ланцюжок. Немає ніяких сумнівів, що активізація подій в США і в Україні зумовлена одним - президентськими виборами в січні 2010 року. І головний їхній удар через дискредитацію Лазаренка спрямований на загальновизнаного українського лідера", - заявив П.Лазаренко в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ .

П.Лазаренко нагадав, що справу проти нього, що ґрунтується на матеріалах щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України", до якої в свій час мала відношення Ю.Тимошенко, повністю закрито федеральним судом США ще у 2004 році з формулюванням "за відсутністю складу злочину". В Україні всі справи стосовно ЄЕСУ і Ю.Тимошенко було закрито рішеннями судів у 2005 році.

"Однак деяка юридична компанія, назвемо її умовно "Фірма Z", отримавши рішення суду в штаті Массачусетс (США), що нібито дозволяє їй претендувати на якісь, належні мені, активи, почала подавати цивільні позови. Але, оскільки їхні претензії були безпідставними, я виграв суд першої інстанції, а потім і апеляційний суд. Тепер же ця компанія приєдналася до цивільної справи в Вашингтоні (округ Колумбія) і продовжує торпедувати мене новими позовами... Навіщо я знадобився цій структурі, якщо вже в рамках карного процесу в Сан-Франциско було чітко встановлено, що ніяких фондів на території США у мене немає? Навіщо влаштовувати дорогу процедуру з наперед відомим негативним результатом? Адже навіть за найскромнішими підрахункам розгляд позовів цієї досить дивної фірми цивільними судами США обійдеться у 10 млн. доларів! Звідки у нікому не відомої структури з'явилися такі величезні кошти?.. Йде чітке фінансування з великого олігархічного джерела", - заявив П.Лазаренко. При цьому він додав, що головна мета замовника акції - не допустити обрання нинішнього глави уряду Президентом країни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!