RU

Лазаренко побачив на території США загрозу для Тимошенко

28.10.2009, 13:59

Голова партії "Громада" Павло Лазаренко заявляє, що головні події із дискредитації глави українського уряду Юлії Тимошенко як кандидата на пост Президента України будуть розгортатися у США. А активізація судових процесів стосовно П.Лазаренка, на думку екс-прем'єр-міністра України, зумовлена якраз президентськими виборами з метою завдати удару по Тимошенко через дискредитацію лідера "Громади".

"У мене немає сумнівів в тому, що головні події із дискредитації Юлії Тимошенко будуть розгортатися тут, у Сполучених Штатах Америки... Для мене в цьому питанні все давно вишикувалося в один логічний ланцюжок. Немає ніяких сумнівів, що активізація подій в США і в Україні зумовлена одним - президентськими виборами в січні 2010 року. І головний їхній удар через дискредитацію Лазаренка спрямований на загальновизнаного українського лідера", - заявив П.Лазаренко в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ .

П.Лазаренко нагадав, що справу проти нього, що ґрунтується на матеріалах щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України", до якої в свій час мала відношення Ю.Тимошенко, повністю закрито федеральним судом США ще у 2004 році з формулюванням "за відсутністю складу злочину". В Україні всі справи стосовно ЄЕСУ і Ю.Тимошенко було закрито рішеннями судів у 2005 році.

"Однак деяка юридична компанія, назвемо її умовно "Фірма Z", отримавши рішення суду в штаті Массачусетс (США), що нібито дозволяє їй претендувати на якісь, належні мені, активи, почала подавати цивільні позови. Але, оскільки їхні претензії були безпідставними, я виграв суд першої інстанції, а потім і апеляційний суд. Тепер же ця компанія приєдналася до цивільної справи в Вашингтоні (округ Колумбія) і продовжує торпедувати мене новими позовами... Навіщо я знадобився цій структурі, якщо вже в рамках карного процесу в Сан-Франциско було чітко встановлено, що ніяких фондів на території США у мене немає? Навіщо влаштовувати дорогу процедуру з наперед відомим негативним результатом? Адже навіть за найскромнішими підрахункам розгляд позовів цієї досить дивної фірми цивільними судами США обійдеться у 10 млн. доларів! Звідки у нікому не відомої структури з'явилися такі величезні кошти?.. Йде чітке фінансування з великого олігархічного джерела", - заявив П.Лазаренко. При цьому він додав, що головна мета замовника акції - не допустити обрання нинішнього глави уряду Президентом країни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини