RU

Лавров підкоригував слова Путіна про роль Росії у війні

14.01.2011, 10:55

Росія вважала і вважає перемогу у Великій Вітчизняній війні загальною перемогою народів Радянського Союзу, в тому числі і українців. Про це на прес-конференції заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Що стосується питання про перемогу у Великій Вітчизняній війні, то, я думаю, що ні в кого немає жодних сумнівів, що російське керівництво, Президент Росії, уряд Росії та всі інші члени керівництва РФ і весь російський народ виходить з того, що це була загальна перемога народів Радянського Союзу. Так записано у всіх наших документах, так воно і є насправді. І ніяких інших підходів російського керівництва не існує. Все інше - це спроби шукати якусь сенсацію там, де її просто немає", - цитує С.Лаврова "Дзеркало тижня".

Нагадаємо, 16 грудня під час спілкування з росіянами в прямому ефірі Володимир Путін заявив, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні, навіть якби Україна не входила до складу Радянського Союзу. "Тепер з приводу наших відносин з Україною. Я дозволю з вами не погодитися, коли ви зараз сказали, що якби ми були розділені, ми не перемогли б у війні. Ми все одно перемогли б, тому що ми - країна переможців", - заявив російський Прем'єр, відповідаючи на питання одного з росіян.

За його словами, статистика часів Другої світової війни свідчить, що найбільших втрат зазнала саме РСФСР - більше 70%. "Це означає, що війну виграно, не хочу нікого кривдити, за рахунок індустріальних ресурсів РФ. Це історичний факт, це все в документах", - сказав він.

За словами В.Путіна, це зовсім не применшує значення в загальній перемозі республік колишнього Радянського Союзу.

Сергій Лавров: біографія та добірка новин>>>
Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Україно-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини