RU

Лавров 9-10 квітня відвідає Україну

01.04.2010, 16:00

Глава МЗС РФ Сергій Лавров 9-10 квітня відвідає Україну, де обговорить підготовку засідання міждержкомісії 17-18 травня у Києві. Про це повідомив сьогодні офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко.

"Заплановано проведення третього засідання підкомітету з міжнародної співпраці російсько-української міждержкомісії, очолюваного Сергієм Лавровим і Костянтином Грищенком, - проінформував дипломат, якого цитує ПРАЙМ-ТАРС. - Глави зовнішньополітичних відомств збираються обговорити актуальні питання російсько-української співпраці".

А.Нестеренко зазначив, що в цей час ведеться підготовка шостого засідання комітету з питань економічного співробітництва під керівництвом глав уряду Росії і України, проведення якого заплановано на другу половину квітня у Москві. "Економічна складова у російсько-українських відносинах дуже важлива, вона цементує наші зв'язки, - наголосив дипломат. - Сьогодні Україна є одним з провідних партнерів Росії". А. Нестеренко повідомив, що в січні 2010 року двосторонній товарообіг збільшився маєже вдвічі порівняно з тим же періодом 2009 року і становив $2,132 млн.

Офіційний представник МЗС РФ позначив цілу серію зустрічей, що плануються. Зокрема у квітні заплановано проведення сьомого засідання підкомісії з Чорноморського флоту, а також засідань підкомісії з гуманітарної співпраці і з питань безпеки, де будуть розглянуті питання військово-технічної співпраці Росії і України.

"Обговорюється підготовка засідання російсько-української міждержкомісії, очолюваної президентами двох країн, яке заплановане на 17-18 травня у Києві, - сказав дипломат. - Російська сторона готова до конструктивного діалогу з українською стороною, пошуку на основі взаємної вигоди рішень з усіх невирішених питань, що залишаються ".

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини