RU

Лавринович впевнений, що депутат Прасолов - законний міністр

26.12.2012, 14:31
Лавринович впевнений, що депутат Прасолов - законний міністр - Фото
Олександр Лавринович
Ігор Прасолов - повноважний міністр економічного розвитку і торгівлі, незважаючи на те, що Верховна Рада не зняла з нього депутатських повноважень. Про це на прес-конференції заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Лавринович підкреслив: "Звичайно, він є міністром. Він законно працює. Незаконно те, що окремі депутати вирішили, що це право вибору - звільняти чи не звільняти".

Як приклад Лавринович нагадав, як після смерті народного депутата в сесійній залі не було проголосоване питання про зняття з нього повноважень. "Очевидно, держава Україна тим і відрізняється, що тут своєрідні підходи до таких питань. Напевно, потрібно, щоб це вирішувалося взагалі без голосувань, якщо депутат пише заяву і просить достроково припинити повноваження. Тож тут не питання до Прасолова, тут питання до інших" , - сказав міністр.

Нагадаємо, вчора президент Віктор Янукович провів кадрову і структурну реорганізацію Кабінету міністрів України та центральних органів влади. Прасолов був призначений міністром економічного розвитку і торгівлі.

Проте Верховна Рада не змогла достроково припинити повноваження Прасолова - за проголосувало 220 карток народних депутатів. За те, щоб повернутися до цього питання, проголосувало 222 картки. Коли спікер Володимир Рибак ще раз поставив на голосування питання про повернення до позбавлення Прасолова мандата, за проголосувало 224 картки.

Досьє на Ігоря Прасолова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини