RU

Лавринович: Українцям не можна бойову зброю-буде гірше, ніж в США

17.01.2013, 17:43
Лавринович: Українцям не можна бойову зброю-буде гірше, ніж в США - Фото
Олександр Лавринович
Міністр юстиції України Олександр Лавринович не бачить загрози для суспільства у вільному продажу травматичної зброї, але виступає проти продажі бойової. Про це він сказав на прямій лінії в Комсомольській правді в Україні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку Лавриновича, кожна людина, яка не перебуває на обліку, має право носити і застосовувати травматичну зброю відповідно до закону. "Якщо він буде застосовувати її поза межами закону, то природно він повинен бути позбавлений права мати зброю. Я не бачу небезпеки, якщо люди будуть купувати саме травматичну зброю, але ні в якому разі не бойову", - підкреслив міністр.

При цьому голова Мін'юсту зазначив, що Україна не може дозволити собі йти шляхом США, де громадяни можуть  бойову зброю. "У нас ситуація була б гіршою", - сказав Лавринович, маючи на увазі часті випадки незаконного застосування зброї в США.

На уточнююче запитання, яким чином міністр юстиції захищається, він відповів: "Коли на мене нападають журналісти, я хочу більше посміхатися і говорити приємних слів - це працює як найнадійніший захист".

Досьє на Олександра Лавриновича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини