RU

Лавринович: Ми добре працюємо, тому і стільки позовів до Євросуду

17.01.2013, 17:12
Лавринович: Ми добре працюємо, тому і стільки позовів до Євросуду - Фото
Олександр Лавринович
Українці так часто звертаються до Європейського суду з прав людини, бо влада дуже добре працює. Вважає міністр юстиції Олександр Лавринович про це він повідомив під час прямої телефонної лінії, відповідаючи на запитання.

"Ми добре працюємо в тому плані, що в Україні дуже добре поставлена правова освіта в частині діяльності Європейського суду з прав людини", - сказав він, відповідаючи на питання, чому українці так часто звертаються в європейську інстанцію, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ще одна причина, за словами міністра, сумна. "У нас є серйозні проблеми в діях правоохоронної системи, по діям якої дуже великий масив звернень до Європейського суду. І найбільший масив стосується невиконання судових рішень в Україні", - пояснив він.

Лавринович зазначив, що українське законодавство передбачає таку кількість пільг і безкоштовних послуг, яку держава не в змозі забезпечити фінансово. Він зазначив, що Європейський суд навіть на два роки зупиняв прийом заяв по невиплачених пільг в надії на те, що українське законодавство буде змінено, щоб обсяг пільг став реальним. Однак, цього не сталося і проблеми тривають.

Міністр також повідомив, що в частині матеріальної компенсації України рішення Європейського суду виконує. При цьому, за його словами, йдеться про мільйони гривень. Він зазначив, що більш точної цифри назвати не може, оскільки вона постійно змінюється.

Досьє на Олександра Лавриновича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини